بیمارستان سرطان
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 بیمارستان سرطان برترِ جهانشهر کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

بیمارستان سرطان در جهانشهر کرج

بیمارستان سرطان به عنوان یک مرکز حیاتی در زمینه تشخیص، درمان، و مراقبت از بیماران مبتلا به سرطان شناخته از جمله بخش‌های اصلی این بیمارستان می‌توان به بخش‌های تشخیصی پیشرفته، انجمن‌های تخصصی سرطان، و امکانات مدرن درمانی اشاره کرد. بیمارستان سرطان با توجه به تجهیزات پیشرفته‌ای که دارد سرطان‌های مختلفی را مانند سرطان پستان، ریه، گوارش، سرطان پوست، و تشخیص می‌دهد و روند درمان را شروع می‌ند.. این بیمارستان به منظور ارتقاء سلامت و کاهش بار سرطان در جامعه، برنامه‌های آموزشی و پیشگیری نیز ارائه می‌دهد تا به افراد کمک کند سبک زندگی سالم‌تری را پیش بگیرند و عوامل خطر را کاهش دهند.

شایع‌ترین سرطان میان مردان کدام است؟

شایع‌ترین سرطان میان مردان سرطان پروستات است. سرطان پروستات باعث می‌شود در پروستات، یک غده کوچک شکل بگیرد. علائم سرطان پروستات ممکن است در مراحل ابتدایی نامحسوس باشند. اما در موارد پیشرفته‌تر، ممکن است علائم و نشانه‌های زیر ظاهر شوند:

  1. درد یا عدم راحتی در منطقه پایین شکم و کمر: درد یا فشار در منطقه پایین شکم، کمر، یا استخوان‌های قفسه سینه ممکن است به عنوان نشانه‌های پیشرفته سرطان پروستات ظاهر شوند.
  2. اختلالات در دفع ادرار و مدفوع: ممکن است بیماران با افت فشار جریان ادرار یا مدفوع و گاهی اختلال در دفع ادرار و مدفوع مواجه شوند.

شایع‎ترین سرطان میان زنان کدام است؟ 

سرطان پستان یکی از شایع‌ترین انواع سرطان در زنان است. علائم سرطان پستان می‌توانند شامل موارد زیر باشند:

  1. توده یا گره در سینه: اگر در سینه خود توده‌ای یا گره‌ای کشف کنید که قبلاً وجود نداشته و یا اندازه آن افزایش می‌یابد، این می‌تواند یکی از علائم سرطان سینه باشد.
  2. تغییر در اندازه یا شکل سینه: تغییرات ناگهانی در اندازه یا شکل سینه ممکن است نشانه سرطان باشند.
  3. تغییر در پوست سینه: تغییراتی مانند قرمزی و تغییر رنگ پوست می‌تواند از علائم سرطان سینه باشد.
  4. خونریزی یا ترشح از پستان: خونریزی از سینه یا ترشحات غیرعادی از پستان می‌توانند نشانه مشکلی در آن باشند.

شایع‌ترین نوع سرطان پستان، سرطان دستگاه لوبولر (Lobular) و سرطان دستگاه دکت (Ductal) هستند. تشخیص زودرس و درمان این نوع‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار است.

مشاهده لیست بیمارستان‌های سرطان در %city%

مشاهده برخی از علائم سرطان می‌توان نگران‌کننده باشد، اما سریع‌ترین اقدامی که باید انجام دهید، گرفتن یک وقت ویزیت از بیمارستان سرطان است. تیم راویل تلاش کرده است تا تمامی بیمارستان‌های سرطان در %city% را جمع‌آوری کند تا شما بتوانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. همچنین امکان نظرات بیماران قبلی که به آنجا مراجعه کرده‌اند نیز وجود دارد که می‌توانید بر این اساس بهترین بیمارستان سرطان در %city% را انتخاب کنید.

اشتراک گذاری