تولید و پخش تجهیزات دندانپزشکی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 تولید و پخش تجهیزات دندانپزشکی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

تولید و پخش تجهیزات دندانپزشکی در گوهردشت کرج

در عالم پزشکی و به ویژه در زمینه دندانپزشکی، تجهیزات مرتبط با ایمنی و کیفیت درمان بسیار مهم هستند، در واقع طی شدن صحیح روند درمان، به کیفیت وسایل و تجهیزات بستگی دارد. شهرهای زیادی به عنوان مراکز مهمی برای تولید این تجهیزات شناخته می‌شوند. یکی از استان هایی که در این حوزه متمایز شده است، استان البرز است. این تجهیزات شامل انواع بور، اینسترومنت‌ها، دستگاه‌های رادیوگرافی، دستگاه‌های پریوتست، دستگاه‌های لیزر و سایر تجهیزات دندانپزشکی است.

کدام نوع تجهیزات دندانپزشکی در استان البرز تولید می‌شوند؟

استان البرز میزبان واحدهای تولیدی متنوعی است که از دستگاه‌های جراحی پیشرفته گرفته تا ابزارهای کوچک مانند اینواوها و فیلرها را تولید می‌کنند. این تجهیزات برای جراحان دندانپزشکی ابزارهایی ارزشمند و ضروری هستند و از آنجایی که در داخل کشور تولید می‌شوند، برخی از نگرانی‌های مرتبط با واردات و کیفیت از بین می‌روند.

ابزارهایی که می‌توانید از تولیدی‌های تجهیزات دندانپزشکی تهیه کنید

برخی از رایج‌ترین تجهیزات دندانپزشکی که می‌توانید در تولیدی‌های تجهیزات دندانپزشکی تهیه کنید، به شرح زیر هستند:

  1. دستگاه‌های ایکس‌ری: دستگاه‌های ایکس‌ری در تشخیص و تصویربرداری از مشکلات دندان‌ها و فک‌ها بسیار کاربرد دارند.
  2. وسایل ارتودنسی: این وسایل برای اصلاح زیبایی و ترتیب دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و شامل براکت‌ها و وایرهای ارتودنسی می‌شوند.
  3. آمالگام‌ها و متریس‌ها: این وسایل برای انجام انواع ترمیم‌های دندانی و ساخت ترمیم‌های موقت استفاده می‌شوند.
  4. ابزارهای جراحی: این ابزارها شامل مخروط‌ها، اسکوپ‌ها، و گیره‌های جراحی می‌شوند که در جراحی‌های دندانپزشکی استفاده می‌شوند.
  5. مواد ترمیمی: موادی مانند رزین‌ها، آمالگام‌ها و کامپوزیت‌ها برای ترمیم و بهبود ساختار دندان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  6. ابزارهای پروفیلاکسی: این ابزارها برای پاکسازی و از بین بردن پلاک و زمینه‌سازی برای درمان‌های دندانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آیا تجهیزات دندانپزشکی که تولید می‌شود، استاندارد است؟

یکی از مسائل مهم در مورد تجهیزات دندانپزشکی، استانداردها و کیفیت آنها است. در سطح استان البرز، واحدهای تولیدی متعددی وجود دارند که تلاش می‌کنند تا با رعایت استانداردهای بین‌المللی، تجهیزات با کیفیت و ایمنی را تولید کنند. استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا و رعایت مقررات بهداشتی در این واحدها، باعث شده تا تجهیزات دندانپزشکی به عنوان یک انتخاب معتبر در بازارهای داخلی مورد توجه قرار گیرند.

از کجا می‌توانم تولیدی تجهیزات دندانپزشکی در استان البرز را پیدا کنم؟

زمانی که صحبت از خرید تجهیزات دندانپزشکی می‌شود، اولین موردی که به ذهن می‌رسد قیمت بالای محصولات وارداتی، مسائل گمرک و پیدا کردن لوازمی با کیفیت خوب است. اما اگر تجهیزات دندانپزشکی را از تولیدات داخلی تهیه کنیم، تمامی این نگرانی‌ها از بین می‌رود. 

راویل برای این که خرید تجهیزات پزشکی را برای‌تان آسان‌تر کند، یک لیست کامل از تولید‌کنندگان و فروشندگان تجهیزات پزشکی در استان البرز جمع‌آوری کرده است. این لیست امکان دسترسی به تمامی تولیدکنندگان معتبر و امکان تماس گرفتن با آن‌ها را فراهم می‌کند.

اشتراک گذاری