بیمارستان چشم پزشکی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

لیست بیمارستان‌های چشم‌پزشکی در فردیس

بیمارستان‌های چشم‌پزشکی به عنوان مراکز تخصصی در حوزه بهداشت چشم فعالیت می‌کنند. این بیمارستان تشکیل شده از متخصصانی مانند اپتومتریست‌ها و جراحان چشم‌پزشکی و ارتقا و بهبود سلامت چشمان بیماران کمک می‌کنند. بیمارستان چشم‌پزشکی بیماری‌ها و مشکلات متنوعی از جمله کاتاراکت (آب مروارید)، گلوکوم (آب سیاه)، مشکلات شبکیه و لیزیک و لازیک (جراحی اصلاح بینایی) را درمان می‌کنند.

چه بیماری‌هایی در بیمارستان‌های چشم پزشکی درمان می‌شود؟

بیماری‌های زیر در بیمارستان چشم پزشکی درمان می‌شوند:

  1. کاتاراکت (آب مروارید): کاتاراکت، که یک اختلال در عدسی چشم است و با تاریک شدن تدریجی دید منجر به کاهش کیفیت بینایی می‌شود.
  2. آستیگماتیسم: اصلاح بینایی افراد با آستیگماتیسم که عمدتاً به علت شکل نامناسب قرنیه چشم رخ می‌دهد.
  3. آب سیاه: درمان فشار داخل چشم (گلوکوم) که ممکن است باعث تخریب نورون‌های عصبی چشم شود.
  4. مشکلات شبکیه: این بیمارستان درمان مشکلات مرتبط با شبکیه چشم مانند انتزیون رتینال (رفتن شبکیه به عقب) انجام می‌دهد.
  5. مشکلات تنظیمی بینایی: از جمله افتابیت و استرابیسم (چشم‌های جدا افتاده).

آیا برای جراحی‌های چشم نیاز به بستری شدن وجود دارد؟

بستری شدن برای جراحی‌های چشم در بیشتر مواقع نیازی نیست. اکثر جراحی‌های چشمی به صورت روزانه (بدون بستری) انجام می‌شوند و بیمار می‌تواند بلافاصله پس از جراحی به خانه برگردد.
به عنوان مثال، جراحی‌های لیزیک که برای اصلاح بینایی انجام می‌شوند، به صورت روزانه و بدون بستری انجام می‌شوند. همچنین، جراحی کاتاراکت که یکی از جراحی‌های چشمی شایع است، نیز به صورت روزانه و بدون بستری انجام می‌شود.

راویل؛ مرجع بیمارستان‌های چشم‌پزشکی در فردیس

در صورت داشتن علائمی مثل کاهش کیفیت بینایی و احساس در چشمان‌ خود، پیشنهاد می‌شود خیلی سریع با یکی از بیمارستان‌های چشم پزشکی تماس بگیرید. تیم راویل تمام تلاش خود را کرده است که بهترین بیمارستان‌های چشم پزشکی در فردیس را برای‌تان یک جا جمع‌آوری کند تا بتوانید از بین گزینه‌های متعدد بهترین بیمارستان را انتخاب کنید. شما می‌‌توانید با مطالعه نظرات بیماران قبلی آن بیمارستان‌ها، انتخاب آگاهانه‌تری داشته باشید.

اشتراک گذاری