فوق تخصص جراحی قفسه سینه
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
 • برند
 • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

لیست برترین پزشکان فوق تخصص جراحی قفسه سینه در مهرشهر

پزشکان فوق تخصص جراحی قفسه سینه با مهارت پیشرفته خود توانسته‌اند تاثیر زیادی روی سلامت جامعه داشته باشند. از جمله وظایف این پزشکان، انجام جراحی‌های بیماری‌های قفسه سینه مانند سرطان ریه، تشخیص و درمان اختلالات مزمن تنفسی، و انجام عمل‌های جراحی مثل ترمیم می‌باشد. به طور کلی اندام‌هایی که در قفسه سینه قرار دارند، مانند مری، دنده‌ها، ریه و دیافراگم، اگر با اختلالاتی روبرو شوند، شاید نیاز به جراحی پیدا کنند.

معرفی علائم نشان‌دهنده نیاز به جراحی سینه 

در ادامه برخی از علائم رایجی که ممکن است نشان‌دهنده جراحی سینه باشند را بررسی کرده‌ایم:

 • حس کردن تومور یا بخش‌های غیر عادی در نواحی سینه.
 • تغییر در شکل یا اندازه سینه.
 • درد شدید در سینه.
 • سرفه مزمن با خونریزی.
 • مشکلات تنفسی.

در صورت مشاهده علائم بالا، حتما با یکی از پزشکان فوق تخصص جراحی سینه مراجعه کنید. 

رایج‌ترین عمل‌های قفسه سینه چیست؟

 1. توراکوسکوپی (Thoracoscopy): 
  توراکوسکوپی یک عمل جراحی حداقل-تهاجمی است که با استفاده از توراکوسکوپ انجام می‌شود. هدف از توراکوسکوپی، تشخیص و برداشت آلودگی‌ها، تومورها یا مشکلات دیگری در قفسه سینه می‌باشد. این عمل معمولاً برای بیمارانی که نیاز به جراحی دارند، اما از عمل جراحی باز قفسه سینه خودداری می‌کنند استفاده می‌شود. 
 2. توراکوتومی (Thoracotomy): 
  توراکوتومی یک جراحی باز در قفسه سینه است که با ایجاد یک برش بزرگ در این منطقه انجام می‌شود. هدف اصلی این عمل‌جراحی تامین دسترسی به عضلات، ریه‌ها، قلب، و دیگر اعضای قفسه سینه است. این کار به منظور انجام جراحی‌های پیچیده مانند جراحی قلبی، جراحی ریه، یا برداشت تومورها انجام می‌شود. 

راویل؛ راهی برای پیدا کردن بهترین پزشکان فوق تخصص جراحی قفسه سینه در استان البرز

افراد زیادی هستند که در پیدا کردن بهترین پزشک فوق تخصص جراحی قفسه سینه در استان البرز به مشکل می‌خورند، اما راویل با جمع‌آوری یک لیست از بهترین متخصصان و قابلیت نظردهی بیماران به آن‌ها، توانسته است یک لیست کامل گردهم آورد. با استفاده از این لیست هم می‌توانید به تقریبا تمامی متخصصان در استان البرز دسترسی داشته باشید و هم می‌توانید نظرات بیماران پیشین‌شان را مطالعه کنید و بر اساس آن‌ها تصمیم به انتخاب بگیرید.

اشتراک گذاری