فوق تخصص کلیه کودکان
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

لیست پزشکان فوق تخصص کلیه کودکان در مهرشهر

مشکلات کلیوی در کودکان می‌تواند در هر سنی رخ دهد و کیفیت زندگی فرزندان‌‌تان را کاهش دهد. پس از مشاهده کرده علائمی مانند تغییرات در رنگ و میزان ادرار، افزایش فشار خون، و خستگی و ضعف عمومی، به پزشک فوق تخصص کلیه کودکان مراجعه کنید.  بیماری‌های متنوعی از عفونت‌های کلیه گرفته تا بیماری‌های التهابی و ارثی کلیه توسط پزشکان فوق تخصص کلیه کودکان درمان می‌شوند. روش‌های درمانی شامل تجویز داروها، رژیم غذایی، فیزیوتراپی، و در موارد شدیدتر، جراحی کلیه می‌شود. برای تشخیص به موقع‌ زودتر به پزشک حاذق در این زمینه مراجعه کنید.

چه علائمی نشان‌دهنده عارضه‌های کلیه کودکان است؟

در صورتی که علائم زیر را در فرزندتان مشاهده کردید، ممکن است ایشان به مشکلات کلیوی دچار شده باشد:

  1. تغییرات در رنگ و میزان ادرار: این ممکن است شامل تغییر در رنگ ادرار و تغییر در میزان ادرار (مثلاً ادرار زیاد یا کم) باشد.
  2. تورم: در صورت داشتن مشکل کلیوی، کودک ممکن است تورم در مناطق مختلف بدن، به ویژه ساقها، صورت، دستها، و پاها را تجربه کند.
  3. ادرار خونی: ظاهر شدن خون در ادرار (همراه با ادرار قرمز یا قهوه‌ای رنگ) نشانه مشکلات کلیه می‌باشد.
  4. افت وزن ناگهانی: کاهش ناگهانی در وزن کودک، به ویژه در صورت عدم تغییر در رژیم غذایی، می‌تواند نشانگر مشکلات کلیه باشد.

پزشکان فوق تخصص کلیه کودکان، از چه روش‌های درمانی استفاده می‌کنند؟

روش درمانی انتخابی به بیماری و شدت آن بستگی دارد. برخی از روش‌های درمانی کلیه کودکان شامل:

  1. تغییرات در رژیم غذایی: برخی از مشکلات کلیه ممکن است به تغییرات در رژیم غذایی و مصرف مایعات مناسب پاسخ دهند. این شامل کاهش مصرف نمک، مصرف مقدار کافی آب، و تنظیم میزان مواد معدنی مانند پتاسیم و سدیم می‌شوند.
  2. تجویز داروها: در برخی موارد، داروها می‌توانند به کودکان برای کنترل علائم بیماری‌های کلیه تجویز شوند. این داروها ممکن است شامل دیورتیک‌ها، ضدالتهاب‌ها، و داروهای کنترل فشار خون باشند.
  3. جراحی: در موارد شدیدتر مانند تومورهای کلیه، انسدادهای جدی برای درمان باید روش جراحی انتخاب شود.

راویل؛ مسیری آسان برای پیدا کردن بهترین متخصصان کلیه کودکان

زمانی که یکی از علائم گفته شده مثل کاهش وزن یا خون در ادرار کودک‌‌تان مشاهده کردید، بهتر است یک پزشک حاذق و با تجربه را برای تشخیص و درمان بیماری کودک‌تان انتخاب کنید. تیم راویل، با تلاش بسیار توانسته است، لیست اسامی و شماره تماس پزشکان فوق تخصص کلیه کودکان در استان البرز را جمع‌آوری کند تا شما بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید. جهت اطلاع از میزان رضایت بیماران قبلی از پزشک مورد نظرتان، می‌توانید قسمت نظرات را نیز مطالعه کنید تا بهترین پزشک را انتخاب کنید. 
 

اشتراک گذاری