فوق تخصص خون و سرطان
فیلتر نتایج
رسانه های اجتماعی :
شماره تماس :
آدرس :
کرج، چهارراه طالقانی، طالقانی جنوبی، کوچه مصطفی خمینی، مجتمع پزشکی طالقانی
رسانه های اجتماعی :
شماره تماس :
آدرس :
کرج، منطقه 9، میدان سپاه، روبروی اداره مخابرات، برج طاق کسری، طبقه ششم، واحد 602
رسانه های اجتماعی :
شماره تماس :
آدرس :
کرج، بلوار دانش آموز، روبروی بیمارستان قائم، جنب داروخانه، ساختمان احسان، طبقه اول
رسانه های اجتماعی :
شماره تماس :
آدرس :
کرج، طالقانی جنوبی، نرسیده به 7 تیر، لاله 5، ساختمان پزشکان پاسارگاد، طبقه اول، واحد 103
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

لیست برترین متخصصان خون و سرطان در کرج

فوق تخصصان خون و سرطان بیماری‌های خونی و سرطانی را تشخیص می‌دهند و درمان می‌کنند. این متخصصان با دانش و تجربه‌ی خود به تشخیص دقیق بیماری‌هایی نظیر لوکمی (سرطان خون)، لنفوم، آنمی، ترومبوسیتوپنی، و سایر اختلالات خونی می‌پردازند. علائمی که پس از دیدن آن‌ها باید به این متخصصین مراجعه کنید شامل خونریزی غیر عادی، کم‌خونی، سردرد مکرر، افزایش خستگی و ضعف و افت وزن بدون دلیل می‌شود. اگر این گونه علائم را تجربه می‌کنید، مراجعه به یک پزشک یا فوق تخصص خون و سرطان الزامی است. 

چگونه تشخیص دقیق بیماری‌های خونی و سرطانی انجام می‌شود؟

روش‌ها و رویکردهای مختلفی برای تشخیص بیماری‌های خونی قرار دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

  1. تاریخچه بالینی و مصاحبه با بیمار: پزشک با مطالعه تاریخچه بالینی بیمار و مصاحبه با او سعی در درک علائم و نشانه‌هایی دارد که ممکن است بر روی بیماری خونی یا سرطانی اشاره دهند. 
  2. بررسی فیزیکی: پزشک بررسی فیزیکی بیمار را انجام داده و علائم فیزیکی مرتبط با بیماری‌های خونی و سرطانی را بررسی می‌کند. این ممکن است شامل بررسی اندازه و تورم لنفاها، بررسی پوست برای ترک‌ها یا لکه‌های عجیب، و سایر ارزیابی‌های مشابه باشد.
  3. آزمایش‌های خونی: تست‌های خونی اهمیت زیادی در تشخیص بیماری‌های خونی دارند. آزمایش‌هایی نظیر شمارش پلاکت‌ها، اندازه‌گیری سطح هموگلوبین و هماتوکریت در تشخیص این بیماری‌ها تاثیر ویژه‌ای دارند.
  4. تصویربرداری پزشکی: تصویربرداری مانند اشعه ایکس، سونوگرافی،MRI و CT scan می‌توانند برای مشاهده نواحی داخلی بدن کمک‌کننده باشد.
  5. آزمایش‌های بیولوژیکی و مولکولی: تست‌های مولکولی مانند PCR و تست‌های بیولوژیکی مانند آزمایش‌های جریان‌سلولی برای تشخیص و تعیین نوع ویروس‌ها و سلول‌های سرطانی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  6. تصویربرداری های تخصصی: ممکن است به منظور ارزیابی دقیق‌تر و تشخیصی بهتر، تصویربرداری‌های تخصصی مانند پت اسکن و اسکن الکترونیکی (PET scan) نیز انجام شود.

پیدا کردن بهترین فوق تخصص بیماری‌های خونی و سرطانی

راویل تمامی تلاش‌های خود را کرده است که بتواند یک لیست کامل از تمامی فوق تخصص بیماری‌های خونی و سرطانی در استان البرز جمع‌آوری کند تا ساکنین این شهر بتوانند در صورت نیاز، به راحتی وقت ویزیت بگیرند. بنابراین اگر می‌خواهید از یک فوق تخصص بیماری‌های خونی و سرطانی در استان البرز وقت بگیرید، از لیست این صفحه استفاده کنید. 
 

اشتراک گذاری