فوق تخصص شانه
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 فوق تخصص شانه برترِ جهانشهر کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

فوق تخصص شانه در جهانشهر کرج

پزشکان فوق تخصص شانه، همانطور که از نام آن مشخص است، بیماری‌های مربوط به ناحیه شانه را تشخیص می‌دهد و راهکارهایی برای درمان ارائه می‌کند. بیماری‌هایی که فوق تخصصین شانه درمان می‌کنند شامل ترمیم و درمان آسیب‌های بافتی مانند آسیب به تاندون‌ها و رباط‌ها، آرتروز شانه و مواردی از این دست می‌شوند. آزمون‌های تشخیصی شانه شامل رادیوگرافی، اولتراسونوگرافی (سونوگرافی)، ام آر آی (MRI)، سی‌تی اسکن (CT scan)، و آرتروگرافی برای تشخیص دقیق مشکل انجام می‌شوند.

علائمی که به محض دیده شدن باید به فوق تخصص شانه مراجعه کنیم

علائمی که به محض دیده شدن باید به فوق تخصص شانه مراجعه کنید عبارتند از:

  • درد شدید یا مداوم در شانه و کتف که باعث شود نتوانید به شکل طبیعی زندگی کنید.
  • تورم، قرمزی، یا گرمای غیرمعمول در منطقه شانه.
  • محدودیت حرکت در شانه که باعث مشکل در انجام فعالیت‌های روزمره می‌شود.
  • صداهای ساییدگی در شانه هنگام حرکت.
  • ضعف عضلات شانه یا تغییر در شکل و ترکیب شانه.

آیا می‌توان با فیزیوتراپی شانه را تقویت کرد و درد را کاهش داد؟

فیزیوتراپی (تمرینات فیزیکی و توانبخشی) می‌تواند به تقویت عضلات شانه، افزایش محدودیت حرکتی و بهبود عملکرد شانه کمک کند. فیزیوتراپی شامل تمرینات مخصوص، ماساژ، درمان‌های دستی و تکنیک‌های دیگری می‌شود. این تکنیک‌ها به توانایی شانه در انجام حرکات مختلف و سلامت کلی غضروف کمک می‌کند. توصیه به فیزیوتراپی معمولاً در مواردی دیده می‌شود که مشکلات شانه ناشی از عواملی مانند آسیب به بافت‌های نرم، عضلات ضعیف یا نقص در تعادل باشند. این درمان غالباً با توجه به وضعیت و نیازهای هر بیمار تعیین می‌شود و می‌تواند باعث درمان شانه شود.

راویل؛ راهنمای بهترین پزشک فوق تخصص شانه در استان البرز

به دنبال بهترین فوق تخصصان شانه در استان البرز هستید اما نمی‌دانید چگونه وقت بگیرید و از کجا به یک لیست کامل دسترسی داشته باشید؟ راویل مشکل‌تان را حل کرده است. تیم راویل تمام تلاشش را کرده است که یک لیست کامل از فوق تخصص شانه در استان البرز و تمام مناطق آن جمع‌آوری کند که کار شما برای انتخاب کردن پزشک‌تان راحت‌تر شود.
 

اشتراک گذاری