متخصص بیهوشی
فیلتر نتایج
رسانه های اجتماعی :
شماره تماس :
آدرس :
کرج، جهانشهر، م. شهید مدنی، کلینیک نوردیدگان
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

انقد رستوران تکراری رفتم که خسته شده بودم و خوشبختانه اینجا با رستورانای جدیدی که اصن نمیدونستم وجود دارن آشنا شدم.

به نظرم قبل این که بخوایم توی کرج هر جایی بریم، باید یه سر به راویل بزنیم. لامصب با یه جاهایی آشنا میشی که انگار وجود نداشتن و تو نمیدونی چجوری نمیدونستی که اینا هستن...

با تشکر از جناب دکتر افشین تقی خانی به خاطر خدمات و دلسوزی ایشان.

3 متخصص بیهوشی برترِ جهانشهر کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص بیهوشی در جهانشهر کرج

متخصصان بیهوشی (Anesthesiologist) با مهارت‌ها و دانش در زمینه تاثیرات دارویی، تنظیم تنفس و کنترل درد، نقش مهمی در تضمین موفقیت هر عمل جراحی و ایمنی بیماران دارند. وظایف آن‌ها شامل انجام ارزیابی دقیق بیمار، اجرای بیهوشی حین جراحت، نظارت دقیق بر وضعیت حیاتی بیمار، مدیریت درد پس از عمل و اطمینان از ایمنی و راحتی بیماران در تمام مراحل مراقبت‌های پزشکی است.

تفاوت بین بیهوشی موضعی و کامل چیست؟

بیهوشی موضعی و بیهوشی کامل دو نوع اصلی بیهوشی هستند که توسط متخصص بیهوشی بر روی بیمار انجام می‌شوند. بیهوشی موضعی محدود به بخش کوچکی از بدن است؛ در نتیجه بیمار در طول جراحی بیدار می‌ماند و امکان تعامل با پزشک را دارد. از بیهوشی‌های موضعی معمولا برای جراحی‌های جزئی استفاده می‌کنند.

در بیهوشی کامل، بیمار به طور کامل به وضعیت بیهوشی منتقل می‌شود. این نوع بیهوشی معمولاً برای جراحات بزرگ، پیچیده استفاده می‌شود که پزشکان نیازمند دسترسی کامل به بدن بیمار دارند.

چرا به متخصصان بیهوشی مراجعه کنیم؟

  • تخصص و تجربه: متخصصان بیهوشی دارای تجربه و تخصص لازم در اجرای بیهوشی‌های مختلف هستند.
  • تضمین ایمنی: حفظ ایمنی بیمار در طول فرآیند بیهوشی از اهمیت بالایی برخوردار است که متخصصان بیهوشی به عنوان اعضای تیم جراحی به طور کامل به آن پایبندند.
  • مراقبت‌های پس از عمل: اهمیت مراقبت‌های پس از جراحی و مدیریت درد پس از عمل، از جمله مسئولیت‌های متخصصان بیهوشی است.

آیا بیهوشی برای هر سنی مناسب است؟

بیهوشی برای همه سنین مناسب است، اما در کودکان و سالمندان به دلیل ویژگی‌های فیزیولوژیکی خاص، نیازمند رعایت نکات خاصی است. در کودکان، انتخاب داروها و تکنیک‌ها با ویژگی‌های فیزیکی آن‌ها هماهنگ می‌شود. همچنین، در سالمندان به دلیل تغییرات فیزیولوژیکی و حساسیت به داروها، انتخاب دقیق‌تر و مراقبت‌های ویژه لازم است.

راویل؛ ابزاری برای پیدا کردن بهترین متخصصان بیهوشی

تیم راویل، با دقت و تلاش فراوان بهترین متخصصان بیهوشی در استان البرز را جمع‌آوری کرده است. این لیست از تخصص‌ها و تجربیات آن‌ها، به شما امکان می‌دهد متخصص مناسب خود را پیدا کنید. متخصصان بیهوشی درجه یک با دانش و تجربه خود، ایمنی و راحتی بیماران در طول جراحی و مراقبت‌های پزشکی را تضمین می‌کنند.
 

اشتراک گذاری