بیمارستان روانپزشکی

3 بیمارستان روانپزشکی برترِ فردیس کرج [در تیر 1403] - راویل

بیمارستان روانپزشکی در فردیس کرج
بیمارستان روانپزشکی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
 • برند
 • فیلتر شهر و محلات

3 بیمارستان روانپزشکی برترِ فردیس کرج [در تیر 1403] - راویل

بیمارستان روانپزشکی در فردیس کرج

بیمارستان روانپزشکی به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه بهبود و مراقبت از سلامت روان شناخته می‌شود. این مرکز با تیم متخصص و مجرب پزشکان، روانپزشکان، روانشناسان، و پرستاران متخصص، خدمات درمانی و مشاوره‌ای ارائه می‌دهد تا به افراد مبتلا به اختلالات روانی و روان‌پزشکی کمک کند. از جمله خدمات ارائه شده در این بیمارستان می‌توان به تشخیص و درمان بیماری‌هایی مانند افسردگی، اضطراب، اختلال وسواسی-اجباری و اعتیادهای روانی اشاره کرد.

چه نوع اختلالات روانی در بیمارستان روانپزشکی درمان می‌شوند؟ 

اختلالات زیر در بیمارستان‌های روانپزشکی درمان می‌شوند:

 1. اختلال افسردگی: افسردگی شدید و مزمن که با احساسات ناراحتی، انزوا، و کاهش انگیزه همراه است.
 2. اختلال اضطراب: شامل اختلالاتی مانند اختلال اضطراب عمومی، اختلال اضطراب اجتماعی، و اختلال ترس از موارد خاص (فوبیاها).
 3. اختلال وسواسی-اجباری (OCD): شامل تکراری کردن عملیات و یا داشتن افکار وسواسی که به تکرار بی‌استراحتی و اجباری منجر می‌شود.
 4. اختلال افتراقی: شامل اختلالاتی مثل اختلال یادگیری و اختلالات طیف اوتیسم (مثل اختلال اوتیسم و اختلال نقص توجه و بیش‌فعالی).
 5. اختلالات اعتیادی: اعتیاد به مواد مخدر، الکل، یا دیگر عوامل روان‌گریزی.
 6. اختلالات شخصیتی: شامل اختلالاتی مانند اختلال شخصیت مرزی و اختلال شخصیت نارسیستی.

چه نوع روش‌های درمانی در بیمارستان روانپزشکی فراهم می‌شود؟

بیمارستان‌های روانپزشکی از چندین روش درمانی برای مراقبت از بیماران با اختلالات روانی استفاده می‌کنند. برای مثال یکی از مهم‌ترین روش‌های درمانی آن‌ها دارودرمانی است. داروها در مواردی که علائم اختلالات روانی شدید هستند و یا به شدت تداخل با عملکرد روزمره افراد دارند، به عنوان بخشی از درمان مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته روش اصلی درمان بیماران در بیمارستان‌های روانپزشکی، استفاده از متدهای روز دنیا مثل روان‌درمانی شناختی است. روش‌های درمانی دیگری که در این بیمارستان‌ها استفاده می‌شود عبارتند از:

 • برنامه‌های درمان گروهی
 • تحریک‌های الکتریکی مغز
 • برنامه‌های ترک اعتیادهای مختلف

بهترین بیمارستان‌های روانشناسی در %city% را یک جا بررسی کنید!

سلامت روان یکی از مهم‌ترین فاکتورها در لذت بردن از زندگی است که باید به آن رسیدگی شود. گاهی این سلامت با بیماری‌های روحی مثل افسردگی و برخی از اختلالات به خطر می‌افتد که باید به آن رسیدگی شود. آگاهی به مشکل و انتخاب کردن بیمارستان روانپزشکی خوب دو قدم اولیه برای رسیدن به سلامتی هستند. اگر در این سایت هستید یعنی به مشکل‌تان آگاه هستید که این موضوع بی‌نظیر است، به خودتان افتخار کنید. دومین مورد را که انتخاب بهترین بیمارستان روانپزشکی در %city% است، برای‌تان آسان کرده‌ایم. تیم راویل یک لیست کامل از بیمارستان‌های روانپزشکی در %city% جمع‌آوری کرده است که می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید. 

دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

اشتراک گذاری