متخصص آلرژی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
 • برند
 • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

انقد رستوران تکراری رفتم که خسته شده بودم و خوشبختانه اینجا با رستورانای جدیدی که اصن نمیدونستم وجود دارن آشنا شدم.

به نظرم قبل این که بخوایم توی کرج هر جایی بریم، باید یه سر به راویل بزنیم. لامصب با یه جاهایی آشنا میشی که انگار وجود نداشتن و تو نمیدونی چجوری نمیدونستی که اینا هستن...

با تشکر از جناب دکتر افشین تقی خانی به خاطر خدمات و دلسوزی ایشان.

3 متخصص آلرژی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص آلرژی در گوهردشت کرج

متخصص آلرژی، پزشکی تخصصی است که مشکلات آلرژیک مرتبط با سیستم ایمنی بدن افراد را تشخیص می‌دهند و کنترل می‌کنند. این پزشکان تخصص دارند تا انواع حساسیت‌ها و آلرژی‌ها از جمله آسم، التهاب مزمن مجاری تنفسی، آلرژی‌های غذایی و آلرژی‌های پوست را تشخیص دهند و کنترل کردن‌شان را برای بیماران آسان کنند. 

چه زمانی باید به پزشک متخصص آلرژی مراجعه کنیم؟

علائم آلرژی علاوه بر این که می‌توانند آزاردهنده باشند، ممکن است برای برخی از افراد نشانه‌های بیماری باشند که بخواهند درمان کنند. به طور کلی در زمان‌های زیر پیشنهاد می‌شود به متخصص آلرژی مراجعه کنید:

 • زمانی که علائم آلرژی طولانی‌مدت هستند
 • پس از مصرف غذای مشخص یا تغییر در تغذیه با علائم آلرژیک
 • قبل از ترکیب داروها یا مصرف داروهای جدید
 • هنگامی که علائم آلرژی به صورت حاد و شدید ظاهر می‌شوند
 • قبل از آغاز فصل‌های آلرژی
 • قبل از آغاز ترتیبات خاص مانند جراحی

به طور کلی اگر مشکلات آلرژیک دارید یا درباره این موضوع نگران هستید، با پزشک خود یا متخصص آلرژی مشورت کنید.

روش‌های درمان آلرژی 

 1. مرحله اول، تشخیص
  روش‌های مختلفی برای تشخیص نوع آلرژی وجود دارد. پزشکان سعی می‌کنند تا با بررسی تاریخچه بیماری‌های شما، علائم و نشانه‌های داخلی‌تان به صورت دقیق آلرژی شما را تشخیص دهند. آزمایش‌های مختلفی از جمله آزمایش پوستی، آزمایش خون و تنفسی کمک شایانی به متخصصان آلرژی برای تشخیص می‌کند. 
 2. داروها‌ و دوره درمان
  پزشکان متخصص آلرژی سعی بر این دارند تا با تشخیص درست، راه‌های کنترل آسانی برای بیماران فراهم کنند تا در زمان بروز علائم آلرژی بتوانند آن‌ها را کنترل کنند. از این داروها می‌توان به آنتی‌هیستامین، کورتیکواستروئیدها و داروهای ضدآلرژیک اشاره کرد. 

بهترین دکتر آلرژی را با راویل پیدا کنید

 علائم آلرژی‌تان به طرز آزار‌دهنده‌ای عود کرده است، نمی‌توانید در روز تمرکز کنید یا می‌خواهید به یک مراسم مهم بروید، نگران نباشید! راویل نام و شماره تماس بهترین متخصصان آلرژی در استان البرز را برای‌تان فراهم کرده است تا بتوانید از ایشان برای کنترل علائم آلرژی‌تان کمک بگیرید.

اشتراک گذاری