متخصص بیماری های دهان
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 متخصص بیماری های دهان برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص بیماری های دهان در گوهردشت کرج

بیماری‌های دهان می‌توانند علاوه بر این که لذت غذا خوردن را از ما بگیرند، زیبایی ظاهری دندان‌ها و دهان‌مان را نیز تحت تاثیر قرار دهند. متخصصان بیماری‌های دهان نقش بسیار مهمی در حفظ بهداشت دهان و درمان مشکلات مختلف دهان و لثه دارند.

برخی از بیماری‌هایی که توسط متخصص بیماری های دهان درمان می‌شود شامل عفونت‌های دهانی، ترکیب‌های کاندیدیازیس و زخم‌های دهانی می‌شوند. همچنین، متخصصان بیماری‌های دهان نقش مهمی در تشخیص بیماری‌های جدی مانند سرطان دهان و فک‌ها ایفا می‌کنند. در صورت بروز علائم نگران‌کننده مانند تورم ناشی از عفونت، خونریزی لثه مراجعه فوری به متخصص بیماری‌های دهان پیشنهاد می‌شود. 

چه زمانی باید به پزشک متخصص بیماری‌های دهان مراجعه کنیم؟

به طور کلی در مواقع زیر پیشنهاد می‌شود به یک متخصص بیماری های دهان مراجعه کنید:

  1. علائم نگران‌کننده: اگر علائمی نظیر تورم ناشی از عفونت دهان، خونریزی لثه و زخم‌های مزمن دهان را مشاهده کردید، باید به متخصص بیماری‌های دهان مراجعه کنید.
  2. درد شدید: اگر با درد شدید دهان یا مناطق مجاور آن مواجه شوید، به خصوص اگر درد مداوم و غیرقابل تحمل باشد، مراجعه به پزشک توصیه می‌شود.
  3. عفونت‌های دهانی: در صورت مشاهده علائم عفونت دهانی مانند تورم، تسکین، یا تغییر در شکل یا رنگ بافت‌های دهانی، باید به پزشک متخصص بیماری‌های دهان مراجعه کنید.

اما اگر به طور کلی نگران وضعیت سلامت دهان‌تان هستید، می‌توانید به صورت منظم به یک متخصص بیماری‌های دندان مراجعه کنید.

آیا درمان بیماری‌های دهان نیاز به جراحی دارد؟

درمان بیماری‌های دهان به طور معمول به نوع و شدت بیماری بستگی دارد. بسیاری از بیماری‌های دهان با استفاده از درمان‌های دارویی و مراقبت‌های دهانی منظم درمان می‌شوند.
با این حال، در برخی موارد خاص، ممکن است نیاز به جراحی وجود داشته باشد. مثال‌هایی از بیماری‌های دهانی که ممکن است نیاز به جراحی داشته باشند عبارتند از:

  • سرطان دهان و فک‌ها
  • ترمیم‌های پیچیده و بافت‌های از دست رفته
  • برخی از تغییرات نامعمول در بافت‌های دهانی که با درمان‌های دارویی کنترل نمی‌شوند

پیدا کردن بهترین پزشک فوق تخصص بیماری های دهان

علائمی مثل تورم و خون‌ریزی در دهان‌تان دیده شده است و می‌خواهید فورا به یک لیست از بهترین متخصصان بیماری‌های دهان در استان البرز دسترسی داشته باشید؟ پس خوش شانس هستید! تیم ما در راویل، با تلاش و دقت بسیار توانسته است، لیست اسامی و شماره تماس متخصصان بیماری‌های دهان در استان البرز را جمع‌آوری کند تا شما بتوانید بهترین و محبوب‌ترین متخصص را انتخاب کنید. 

اشتراک گذاری