متخصص توانبخشی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

انقد رستوران تکراری رفتم که خسته شده بودم و خوشبختانه اینجا با رستورانای جدیدی که اصن نمیدونستم وجود دارن آشنا شدم.

به نظرم قبل این که بخوایم توی کرج هر جایی بریم، باید یه سر به راویل بزنیم. لامصب با یه جاهایی آشنا میشی که انگار وجود نداشتن و تو نمیدونی چجوری نمیدونستی که اینا هستن...

با تشکر از جناب دکتر افشین تقی خانی به خاطر خدمات و دلسوزی ایشان.

3 متخصص توانبخشی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص توانبخشی در گوهردشت کرج

متخصصان توانبخشی ، به عنوان افرادی با آگاهی و تجربه بالا، در ارتقاء کیفیت زندگی افراد مبتلا به اختلالات حرکتی، جسمی، عصبی و عضلانی تاثیرگذار هستند. بازیابی و بهبود عملکرد افراد پس از عمل جراحی، آسیب‌های عضلانی و اسکلتی و اختلالات اعصاب از جمله اهداف اصلی متخصصان توانبخشی است. توانبخشی در دامنه‌های مختلفی از جمله توانبخشی عضلات و افزایش قدرت جسمی، توانبخشی بعد از جراحی‌ها و بهبود توانایی حرکتی و اعصابی فعالیت می‌کند.

چه زمانی باید به متخصص توانبخشی مراجعه کنیم؟

موارد زیادی وجود دارد که پیشنهاد می‌شود به متخصص توانبخشی مراجعه کنید، برخی از آن‌ها در ادامه آورده شده است:

  • پس از جراحی: اگر شما یا نزدیکان‌تان اخیراً عمل جراحی داشته‌اید، مراجعه به متخصص توانبخشی می‌تواند به شما کمک کند تا فرآیند بهبود و بازگشت به عملکرد طبیعی را بهتر مدیریت کنید.
  • صدمات و آسیب‌های جسمی: صدمات جسمی مانند شکستگی‌ها، آسیب به عضلات یا رباط‌ها یکی از دلایل شایع مراجعه به متخصص توانبخشی است. 
  • اختلالات حرکتی یا تعادل: اگر در حرکت کردن یا حفظ کردن تعادل به مشکل خورده‌اید، متخصص توانبخشی می‌تواند ارتقادهنده سلامت شما باشد.
  • اختلالات گفتار و زبان: در صورت داشتن مشکلات در صحبت کردن، فهمیدن زبان، خواندن یا نوشتن، متخصصان گفتاردرمانی (یا تراپی گفتار و زبان) می‌توانند به شما کمک کنند.

روند درمانی متخصص توانبخشی چگونه است؟

روند درمانی متخصص توانبخشی با انجام ارزیابی جامع از وضعیت فرد آغاز می‌شود. سپس، بر اساس این ارزیابی‌ها، متخصص یک برنامه درمانی سفارشی تدوین می‌کند که شامل تمرینات فیزیکی، شناختی، گفتاری، فعالیت‌های روزمره و تغییرات در سبک زندگی است. در جلسات درمانی، فرد با راهنمایی متخصص، این تمرینات و درمان‌ها را انجام داده و پیشرفت خود را بررسی می‌کند. هدف اصلی این روند، بهبود توانمندی‌ها و کیفیت زندگی فرد با است.

راویل را برای پیدا کردن متخصصان انتخاب کنید!

راویل کار شما را برای پیدا کردن بهترین توانبخش در استان البرز آسان کرده است. ما پزشکانی را در این زمینه معرفی می‌کنیم که بر اساس نظرات بیماران قبلی رتبه‌بندی شده‌اند. بنابراین اگر برای پیدا کردن بهترین متخصص توانبخشی در سطح استان البرز هیچ اطلاعاتی ندارید، نگران نباشید! راویل دسته‌بندی بهترین متخصصین توانبخشی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

اشتراک گذاری