متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در گوهردشت کرج

متخصصان دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مسئول انجام روش‌های درمانی متنوعی هستند، از جمله پر کردن دندان، ایمپلنت ها، ونیرها، و ارتودنسی. آنها همچنین می توانند در رفع مشکلات پیچیده دهان و دندان، از جمله خراشیدگی دندان، شکستگی دندان و بیماری لثه کمک کنند. هرگاه ناراحتی یا نگرانی در مورد زیبایی یا عملکرد دهان خود داشتید باید به یک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مراجعه کنید. با این حال، برای حفظ سلامت دهان و دندان، توصیه می شود حتی در صورت عدم وجود نشانه های بالقوه بیماری، بازدیدهای منظم از دندانپزشک را در برنامه خود قرار دهید.

روش‌های درمانی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، روش‌های مختلفی برای درمان دارند که در زیر می‌توانید برخی از آن‌ها را مطالعه کنید:

  1. لمینت‌ها (Veneers): لمینت‌ها یا وینیرها قطعات نازکی هستند که روی سطح دندان‌ها قرار می‌گیرند و به تصحیح شکل، اندازه و رنگ دندان‌ها می‌پردازند. این روش برای اصلاح دندان‌های زرد، ناهموار، یا شکسته بسیار مفید است.
  2. ترمیم‌های کامپوزیت (Composite Bonding): در این روش، متخصص از ماده‌ای به نام کامپوزیت برای ترمیم شکستگی‌ها، پر کردن قسمت‌های از بین رفته یا اصلاح فرم دندان‌ها استفاده می‌کند. این ماده به دندان‌ها چسبیده و با استفاده از تکنیک‌های خاص شکل دندان را بهبود می‌بخشد.
  3. ترمیم‌های سرامیکی (Porcelain Crowns): ترمیم‌های سرامیکی برای تعمیر دندان‌های شکسته، ضعیف، یا دندان‌هایی که نیاز به ترمیم زیادی دارند، استفاده می‌شوند. این ترمیم‌ها به دندان‌ها طبیعتی‌ترین شکل و رنگ را بازمی‌گردانند.
  4. ایمپلنت دندان (Dental Implants): ایمپلنت‌ها جایگزین دائمی برای دندان‌های از بین رفته هستند. در این روش، یک پیچ ساخته شده از فلز غیرحساس به بدن در استخوان فک جایگذاری می‌شود و به آن یک تاج دندان سرامیکی اضافه می‌شود.

چه زمانی باید به دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی مراجعه کنیم؟

مراجعه به دندانپزشک ترمیمی و زیبایی زمانی توصیه می‌شود که به تصحیح و ترمیم ظاهر دندان‌ها نیاز داشته باشید. از مواردی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید، می‌توان به دندان‌های شکسته، دندان‌های زرد یا ناهموار، یا فواصل بین دندان‌ها اشاره کرد.

مراجعه به دندانپزشکان در صورتی که به ارتودنسی، ایمپلنت دندان، یا ترمیم‌ نیاز دارید، ضروری است. اگر هر گونه مشکلی در ظاهر و سلامت دندان‌ها و لثه‌ها تجربه می‌کنید، مراجعه به دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی پیشنهاد می‌شود. اما در نظر داشته باشید که مراجعه به دندانپزشکان زیبایی، تنها برای مواقع ضروری نیست، می‌توانید با ویزیت‌های منظم، از خراب شدن دندان‌های خود جلوگیری کنید.

راویل؛ منبع پیدا کردن بهترین دندان‌پزشکان

شکستگی دندان‌ها یا زرد شدن و از فرم افتادن آن‌ها اتفاقی است که تا حد امکان باید از آن‌ها دوری کنیم، اما زمانی که اتفاق می‌افتند، زیبایی لبخندمان را به شدت کاهش می‌دهند. در همین راستا تیم راویل، با تلاش و دقت بسیار توانسته است، لیست اسامی و شماره تماس دندانپزشکان ترمیمی و زیبایی در استان البرز را جمع‌آوری کند تا شما بتوانید یک انتخاب خوب داشته باشید. مهم‌ترین مزیت انتخاب از این لیست، علاوه بر دسترسی داشتن به تمامی دندانپزشکان استان البرز، امکان مطالعه نظرات بیماران قبلی هر پزشک است.

اشتراک گذاری