متخصص رادیوتراپی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

انقد رستوران تکراری رفتم که خسته شده بودم و خوشبختانه اینجا با رستورانای جدیدی که اصن نمیدونستم وجود دارن آشنا شدم.

به نظرم قبل این که بخوایم توی کرج هر جایی بریم، باید یه سر به راویل بزنیم. لامصب با یه جاهایی آشنا میشی که انگار وجود نداشتن و تو نمیدونی چجوری نمیدونستی که اینا هستن...

با تشکر از جناب دکتر افشین تقی خانی به خاطر خدمات و دلسوزی ایشان.

3 متخصص رادیوتراپی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

متخصص رادیوتراپی در گوهردشت کرج

متخصص رادیوتراپی یک حرفه‌ پزشکی است که نقش بسیار مهمی در درمان سرطان و برخی اختلالات دیگر مثل تیروئید دارد. این متخصصان با استفاده از پرتوهای پزشکی مانند پرتوهای X-ray، پرتوهای گاما و پرتوهای پروتونی، به بیماران کمک می‌کنند تا توده‌های سرطانی را تخریب کنند یا از حالت وخیم بودن درش بیارند. مراجعه به متخصص رادیوتراپی ممکن است برای انواع سرطان‌ها باشد، از جمله سرطان‌های پستان، مغز، و همچنین تومورهای خوش‌خیم.

متخصص رادیوتراپی چه کارهایی انجام می‌دهد؟

متخصص رادیوتراپی وظایف بسیاری مهمی را در قبال بیماران بر عهده دارد. برخی از این وظایف عبارتند از:

  1. برنامه‌ریزی درمان رادیوتراپی: این متخصص با بررسی کامل گذشته بیمار و تجزیه و تحلیل نتایج تست‌ها و تصاویر پزشکی، برنامه‌ریزی دقیقی برای اجرای درمان رادیوتراپی تهیه می‌کند.
  2. تنظیم دزهای پرتو: متخصص رادیوتراپی با استفاده از دستگاه‌های پرتو درمانی، دزهای دقیق پرتو را برای تومورها یا مناطق مورد نظر تنظیم و کنترل می‌کند.
  3. اجرای درمان رادیوتراپی: این متخصص پرتوهای پزشکی را به تومور می‌فرستد تا سلول‌های سرطانی ضغیف شوند.
  4. پیگیری بیماران: پس از اجرای درمان، متخصص رادیوتراپی با تکرار تصاویر پزشکی و آزمایش‌های مورد نیاز، پیشرفت و پاسخ بدن بیمار به درمان را نظارت می‌کند.
  5. پیشگیری از آثار جانبی: این متخصص با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های مناسب، برای به حداقل رساندن آثار جانبی پرتوهای پزشکی بر بافت‌های سالم بیمار تلاش می‌کند.

چه زمانی باید به متخصص رادیوتراپی مراجعه کنیم؟

یکی از دلایل مراجعه کردن به متخصص رادیوتراپی این است که پزشک معالج‌تان تشخیص تومور یا سرطان داده باشد. البته این تنها موردی نیست که باید به این متخصصان رجوع کنید. پس از شروع درمان‌های سرطان و برای آمادگی جهت عمل‌های جراحی، به دستور پزشک، باید به متخصص رادیوتراپی مراجعه کنید.

راویل؛ مرجع پیدا کردن متخصص رادیوتراپی!

اگر خدایی نکرده نیاز بود که یک متخصص رادیوتراپی مراجعه کنید، راویل بهترین تلاش خود را کرده است تا یک لیست از تمامی اسامی متخصصین رادیوتراپی در استان البرز فراهم کند. شما می‌توانید شماره تماس پزشک مد نظرتان را بردارید و برای دریافت وقت ویزیت، تماس بگیرید.
 

اشتراک گذاری