کلینیک دندانپزشکی
فیلتر نتایج
کسب و کارهای تبلیغاتی
  • برند
  • فیلتر شهر و محلات
دیدگاه کاربران
آخرین نظرات منتشر شده اصناف

3 کلینیک دندانپزشکی برترِ گوهردشت کرج [در اردیبهشت 1403] - راویل

کلینیک دندانپزشکی در گوهردشت کرج

کلینیک‌های دندانپزشکی یکی از مهم‌ترین مراکز درمانی و بهداشتی در این شهر هستند که خدماتی گسترده از جمله ایمپلنت‌ دندان، ترمیم دندان‌های از بین رفته و جراحی دهان و فک‌ها، به شما کمک می‌کنند تا به یک لبخند سالم و زیبا دست یابید. بهترین زمان برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی زمانی است که هر گونه مشکل دهانی داشتید یا دندان‌های‌تان با درد و خونریزی همراه شد. برای انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی، به مواردی نظیر تجربه و تخصص پزشکان، تجهیزات مدرن و نظرات بیماران پیشین توجه کنید. 

چه خدماتی در کلینیک دندانپزشکی‌ها ارائه می‌شوند؟

کلینیک های دندانپزشکی‌ خدمات متنوعی ارائه می‌دهند. یکی از خدمات متداول آن‌ها ترمیم دندان‌های خراب است. به عنوان مثال، اگر دندان شما پوسیدگی داشته باشد، دندانپزشک می‌تواند با انجام ترمیم، دندان را اصلاح کند. این خدمات به صورت انفرادی انجام می‌شوند و هزینه‌ها بر اساس نوع ترمیم و مواد استفاده شده متغیر است. گاهی اوقات ترمیم نمی‌تواند مشکل دندان را حل کند که در آن موقعیت باید به سراغ ایمپلنت کردن دندان بروید. این‌ها تنها بخشی از خدمات کلینیک دندانپزشکی بودند، بقیه خدمات به شرح زیر هستند:

  1. روکش دندان (Cosmetic Dentistry): دندانپزشکان با استفاده از خدماتی مانند روکش کردن دندان‌ها که با نام کامپوزیت هم شناخته می‌شود، لبخندتان را بی‌نقص می‌کنند.
  2. ارتودنسی (Orthodontics): یکی دیگر از خدمات‌ها ارتودنسی است که برای مرتب کردن دندان‌های بهم ریخته است.
  3. پاکسازی و بهداشت دهان (Dental Cleaning and Hygiene): پاکسازی دندان‌ها به صورت حرفه‌ای از دیگر خدماتی است که می‌توانید در کلینیک‌های دندانپزشکی دریافت کنید.
  4. درمان ریشه دندان: (Root Canal Therapy) درمان و پاکسازی عصب دندان در صورت عفونت یا التهاب، به منظور از بین بردن درد و درمان کامل.
  5. خدمات کودکان و اطفال (Pediatric Dentistry): خدمات مخصوص کودکان و نوجوانان جهت حفظ سلامت دهان و دندانهای آن‌ها.
  6. خدمات اورژانسی (Emergency Dentistry): ارائه خدمات فوری در صورت بروز حوادثی که دندان‌ها و فک را نیز درگیر کرده باشد.

آیا می‌توانیم هزینه‌های دندانپزشکی را قسطی پرداخت کنیم؟

بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی گزینه‌های مختلفی برای پرداخت هزینه به صورت قسطی ارائه می‌کنند. این ممکن است شامل تعیین یک برنامه پرداخت تاخیری با شرایط مختلف مانند تعداد اقساط و نرخ بهره باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره گزینه‌های پرداخت قسطی، بهتر است با کلینیک دندانپزشکی مورد نظر خود تماس بگیرید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی را با راویل پیدا کنید

دندان درد یکی از بدترین دردهایی است که می‌توانید روزمان را خراب کند، همیشه بهتر است که از این دردها با مراجعه‌های مرتب به دندانپزشک دوری کنیم، اما اگر دندان درد به سراغ‌تان آمده است، نگران نباشید. تیم راویل با تلاش‌های فراوان برای کمک به شهروندان در استان البرز، توانسته است یک لیست کامل از کلینیک‌های دندانپزشکی این شهر جمع کند. این لیست شامل نظرات بیماران قبلی که به کلینیک‌های دندانپزشکی مراجعه کرد‌ه‌اند هم می‌شود. در نتیجه می‌توانید میزان رضایت بیماران قبلی‌ درمانگاه‌ها را بررسی کنید و سپس محبوب‌ترین کلینیک در استان البرز را انتخاب کنید.
 

اشتراک گذاری